Sıkça Sorulan Sorular

1.Teknobonus nedir?

Teknobonus ikinci el ve yenilenmiş telefonlar, bilgisayarlar ve aksesuarlar için bir pazaryeri uygulamasıdır. Teknobonus’ta satılan bütün ürünler 1 yıl Teknobonus garantisi altındadır.

2.Yenilenmiş ürün nedir?

Uzman ekiplerimiz tarafından detaylı performans testlerinden geçirildikten sonra ürünlerin sınıflandırma işlemleri yapılan ve ayrıca mutlaka Anti-Bakteriyel temizleme işlemleri yapıldıktan sonra satışa sunulan ürünlerdir.

3.Satılan ürünlerin kozmetik durumu (dış görünüşü) nasıldır?

Teknobonus’ta satılan yenilenmiş ürünler kozmetik olarak 4 kategoride satılmaktadır ve hepsinin bütün fonksiyonları çalışmaktadır.

  • Mükemmel: Kozmetik olarak sıfırdan farksızdır ve hiçbir kusur bulunmamaktadır. Bütün fonksiyonları çalışmaktadır.

  • Çok İyi: Kozmetik olarak birkaç kılcal çizik içerebilir. Bütün fonksiyonları çalışmaktadır.

  • İyi: Kozmetik olarak birkaç çizik içerebilir. Bütün fonksiyonları çalışmaktadır.

  • Outlet: Kozmetik olarak çizikler içerebilir. Bütün fonksiyonları çalışmakta olup, bazı kusurlar yer alabilmektedir.

4.Satılan ürünlerin bütün fonksiyonları çalışmakta mıdır?

Sitemizde satılan bütün ürünlerin, bütün fonksiyonları çalışmaktadır. Kozmetik durumuna göre yapılan kategorilendirme ürünlerin fonksiyonları ile alakalı değildir sadece kozmetik olarak kategorilendirilir.

5.Kutu içerisinde neler bulunmaktadır?

Sitemiz üzerinden alınan bütün ürünler özel Teknobonus kutusu ile gönderilmektedir. Kutu içerisinde cihaz, data kablosu ve şarj adaptörü ve garanti belgesi yer almaktadır. Data kablosu ve şarj adaptörü orijinal değildir fakat lisanslı ürünlerdir.

6.Neden Teknobonus’u seçmeliyim?

Müşterilerimizin, ürün alıp-satarken bize çok güven duymaları gerektiğini biliyoruz ve bu sorumluluğu çok ciddiye alıyoruz.

Her ürün için sağladığımız “1 yıl Garanti” ve “Kalıcı Silinmiş Veriler” seçenekleri Teknobonus’un ana sorumluluğu ve garantisidir.

Ayrıca Teknobonus üzerinden aldığınız cihazlarda, 14 gün boyunca iade etme seçeneği sunuyoruz.

Endişeleriniz varsa, sizinle konuşmak isteriz diyorsanız lütfen 0216 208 5508 telefon numarasından bizi arayın ya da sayfamızda yer alan iletişim formumuzu kullanarak bize ulaşın.

7.1 yıl garanti nedir?

Sitemiz üzerinde satışa sunulan bütün ürünler teknik ve fiziki incelemeden geçmektedir. Sitemizde satılan bütün ürünler için kullanıcı hatası haricinde oluşabilecek bütün beklenmedik sorunlara Teknobonus olarak 1 yıl garanti vermekteyiz.

8.Aldığım ürünler için kargo ücreti öder miyim?

Sitemiz üzerinden alınan bütün ürünler için kargo ücretsizdir.

9.Aldığım ürünü nasıl iade ederim?

Sitemiz üzerinden alınan Mükemmel, Çok İyi ve İyi kondisyondaki bütün ürünler 14 gün içerisinde sitemizde yer alan iade formu doldurularak iade edilebilmektedir. Outlet kategorisinde yer alan ve kampanyalı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Hijyen gereği Kulaklık grubu ürünlerin iade kabul edilmemektedir.

10.Aynı kutuda birden fazla ürün gönderebilir miyim?

Cihazınızı almak için gelen kurye cihazınızı koymanız için kutu ile beraber gelecektir. Kutu içerisine bir adet cihaz konulmalıdır. Birden fazla cihazın bir kutu içerisine konulması durumunda telefonlar kozmetik olarak zarar görebilir.

11.Kişisel bilgilerim Teknobonus ile güvende mi?

Teknobonus, hiçbir zaman kişisel bilgilerinizi satmaz veya paylaşmaz. Ek olarak fiyat teklifini kabul etmeniz ve satılmasını istediğiniz tüm cihazların verileri kalıcı olarak silinecektir ve müşterilerimizin çıkarmayı unuttuğu herhangi bir SIM veya hafıza kartını imha ederiz.

Lütfen Dikkat: Hafıza kartınızı veya SIM kartınızı çıkarmayı unutursanız ve telefonunuz bize gönderilirse ve satmayı kabul ederseniz hafıza kartı ve SIM kart derhal imha edildiği için iptal etmeye karar vermeniz durumunda SIM veya hafıza kartını size geri gönderemeyiz.

12.Teknobonus’u kullanmak için herhangi bir maliyet veya yükümlülük var mı?

Teknobonus hesabı oluşturmanın ve cihaz satmak için bizimle işlem yapmanın hiçbir maliyeti yoktur. Kargo ücretilerinin ödemesi Teknobonus tarafından yapılır. Ayrıca cihazı satmak için oluşturduğunuz kaydı ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.

Cihazınızı bize göndermenin hiçbir yükümlülüğü altında değilsiniz ve eğer cihazınızı satmamaya karar vermeniz durumunda hiçbir zaman ceza almıyorsunuz! Cihazınız ÜCRETSİZ kargo ile tarafınıza gönderilecektir.

13.Ürünlerin faturası var mı?

Tüm ürün alım ve satım işlemlerimiz, faturalı ve resmi bir şekilde yapılmaktadır.

14.IMEI numarası BTK sisteminde kayıtlı mıdır?

Tüm ürünlerimizin IMEI numaraları BTK sisteminde kayıtlıdır.

Bültene Üye Olun...
Yeniliklerimizden Haberdar Olun.

Özel kampanya ve indirimler anında cebinize gelsin!

Kiralık Ürün Talep Sepetim