Neden Teknobonus'dan Telefon Kiralamalıyım?

Teknobonus kapsamında ihtiyacınız olan kiralık cep telefonuna ulaşabilirsiniz. Bu çerçevede yeni nesil teknolojiye sahip akıllı telefonlardan en avantajlı ve uygun fiyata yararlanacaksınız. Aktif bir telefon kiralama hizmetinin avantajlarını ve rahatlığını sunan Teknobonus, müşterilerine yüksek bütçeler ayırıp cep telefonu satın almak yerine bu yenilikçi sistemi sunarak; 1 aydan 24 aya kadar ihtiyaç duydukları kiralık cep telefonunu en uygun kiralama formülü ile temin edebilme avantajını sunuyor.

Teknobonus’dan Telefon Kiralamak Size Ne Kazandırır?

Bildiğiniz gibi bilişim sektörü döviz kuru ile birlikte değişmektedir. Akıllı telefonları satın almak yerine kiralayarak kur artışlarından etkilenmezsiniz. İş hayatında, daha az işlevselliğe sahip telefonlar, yüksek maliyetleri nedeniyle akıllı telefonlara tercih ediliyor. Bu sorunun çözümü ise telefonu peşin almak yerine uygun fiyata telefon kiralamak.

Mobilin tüm maliyetine ayıracağınız bu bütçeyi çeşitli projelerinizde kullanarak operasyonunuzu büyütebilirsiniz.

Cep telefonu kiralama süresi sonunda yeni nesil teknoloji akıllı telefonlara kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

Akıllı telefon kiralama hizmeti ile kafa karıştırıcı muhasebe işlemleriyle vakit kaybetmezsiniz. Teknobonus, kiralık telefonunuz için gereken tüm işlemleri sizin için halleder. Zaman kazandıran bu özellik, daha üretken, odaklanmış ve projelerinize uyarlanabilir olmanızı sağlar.

Kaliteli hizmet anlayışı ile kiralık cep telefonunuzu size en kısa sürede teslim ederek kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz.

Ön ödeme yaparak cep telefonu almak yerine, uygun taksit koşulları ile sabit telefon kiralama ücreti olarak ödeyebilirsiniz. Özellikle kurdaki anlık artışlardan etkilenmezsiniz.

Kiralık telefonunuzu, kira faturasındaki KDV'yi muhasebede "gider" olarak değerlendirebilirsiniz. Bu KDV avantajından yararlanırsınız.

Cep telefonu kiralama, şirketinizin ödeme planında finansal bir yükümlülük olarak görülmez. Bilançonun görünümüne olumlu katkı sağlar.

Bir ürün satın alıp ona bağlanmak yerine kullandığınız ürün eskimeden yeni bir telefon kiralayarak daima en son teknolojiyi kullanın.

Bir seçenek olarak, cep telefonunuzu sigortalayabilirsiniz. Bu şekilde kiralık cep telefonunuzu güvence altına alabilirsiniz. Tehditlerin hizmet kapsamında kalması durumunda size yedek telefon verilecek ve herhangi bir hak talebi ile karşı karşıya kalmayacaksınız ve sonuçta mesleki hayatınız bu durumdan etkilenmeyecektir.

Kiralık telefonunuzu satın almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Kiralama süreniz ve ödemiş olduğunuz tutar dikkate alınarak size özel teklif sunulur.

 

Telefon kiralamak için teknobonus.com’u ziyaret edebilirsiniz.