İkinci El Telefonlar

İkinci Ek Telefonlar

 1. Teknobonus Kurumsal Telefon Kiralama Nedir?

  Teknobonus Kurumsal Telefon Kiralama Nedir?

  Teknobonus olarak 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık ve 24 aylık cep telefonu kiralama hizmeti sunuyoruz. Özel asistan desteğine ek olarak, diğer özel paketlerimiz, kiralık telefonunuzu tehlikelerden uzak tutacaktır. Bu, cihazınızla ilgili herhangi bir sorun için ilk irtibat noktasıdır ve sorun çözülene kadar süreç takip edilecektir. Üretici garantisine ek olarak, kiralık telefonunuza seçtiğiniz paketin bir parçası olarak koruma ve servis sunuyoruz.

  Kurumsal Telefon Kiralamanın Finansal Faydaları Nelerdir?

  • İhtiyacınız olan kiralık cep telefonlarını kiralayarak şirket sermayenizi verimli kullanın.
  • Kiralık akıllı telefonunuz için ödemeler aylık taksitler halinde yapılır, böylece tek seferde ödemeye gerek kalmaz.
  • Akıllı telefon kiralama yoluyla cep telefonu envanteri satın almak, işletmeniz için nakit girişi yaratır.
  • D
  Devamını oku
 2. Teknobonus Kurumsal Telefon Kiralama Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

  Teknobonus Kurumsal Telefon Kiralama Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

  Teknobonus’tan akıllı telefon, tablet ve notebook kiralamak isteyen işletmeler için karlı bir çözüm! Yardım masası dahil kurumsal telefon kiralama hizmetiyle, akıllı cihaz maliyetlerini düşürüyoruz. ​Kurumsal telefon kiralama hizmetimiz akıllı telefon, tablet ve laptop kiralama ihtiyacı duyan, cihazı sahibi olmadan sadece ihtiyacı kadar kullanmak isteyen veya işletme giderlerini finanse etmek isteyen kurumsal müşteriler için idealdir. Teknobonus Kurumsal Telefon Kiralama Hizmeti’nden faydalanmak ve avantajlı fiyat tekliflerimize ulaşmak için Kurumsal Müşteri Yöneticimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Teknobonus kurumsal telefon kiralama hizmetinin işletmelere sağladığı avantajlar;

  • Fırsatlı aylık taksit ödemeleri
  • Yardım masası, cihaz koruma ve destek paketi hizmetlerini içerir.
  • Şirketin finansmanında işletme gideri olarak raporlanabilir bu da müşteriyi cihaza sahip olma maliyetinden korur.
  Devamını oku
 3. Kurumsal Telefon Kiralama Nedir?

  Kurumsal Telefon Kiralama Nedir?

  Telefon kiralama hizmeti bireysel kullanımlarda ve kurumsal kiralamalarda tercih edilebilmektedir.  Telefon kiralaması yaparak yüksek bütçeler ayırmadan, cep telefonu satın alım maliyetlerine katlanmadan son teknolojik telefonları kullanabilirsiniz. Şirketler de kendi çalışanları için telefon kiralayarak, muhasebe işlemlerinde gider olarak değerlendirebilir ve KDV avantajlarından yararlanabilirler. Kurumsal telefon kiralamanın avantajları nedir? Kurumsal telefon kiralama nasıl yapılır? Bu yazımızda sizin için bu başlıkları derledik.

   

  Kurumsal Telefon Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

  Kurumsal firmaların çalışanlarına iş süreçlerinde kullanmaları amacıyla verdikleri telefonları kiralamalarındaki avantajlar:

  • Telefona ne kadar süre ihtiyacınız varsa o kadar süre için kiralama yapabilirsiniz
  • Kurumsal telefon kiralama ile son model teknolojik ürünlere erişim kolaydır
  • Firmalar, kurumsal kiralama yaparak satın
  Devamını oku
 4. Neden Teknobonus’dan Telefon Kiralamalıyım?

  Neden Teknobonus’dan Telefon Kiralamalıyım?

  Teknobonus kapsamında ihtiyacınız olan kiralık cep telefonuna ulaşabilirsiniz. Bu çerçevede yeni nesil teknolojiye sahip akıllı telefonlardan en avantajlı ve uygun fiyata yararlanacaksınız. Aktif bir telefon kiralama hizmetinin avantajlarını ve rahatlığını sunan Teknobonus, müşterilerine yüksek bütçeler ayırıp cep telefonu satın almak yerine bu yenilikçi sistemi sunarak; 1 aydan 24 aya kadar ihtiyaç duydukları kiralık cep telefonunu en uygun kiralama formülü ile temin edebilme avantajını sunuyor.

  Teknobonus’dan Telefon Kiralamak Size Ne Kazandırır?

  Bildiğiniz gibi bilişim sektörü döviz kuru ile birlikte değişmektedir. Akıllı telefonları satın almak yerine kiralayarak kur artışlarından etkilenmezsiniz. İş hayatında, daha az işlevselliğe sahip telefonlar, yüksek maliyetleri nedeniyle akıllı telefonlara tercih ediliyor. Bu sorunun çözümü ise telefonu peşin almak yerine uygun fiyata telefon kirala

  Devamını oku
 5. Teknobonus'dan Kiralama Nasıl Yapılır?

  Teknobonus'dan Kiralama Nasıl Yapılır?

  Teknobonus olarak sizlere uygun fiyata istediğiniz ürünü kullanabilmeniz için Kiralama hizmetimizi sunmaktayız.

  Kiralama hizmetimizi kullanarak istediğiniz ürünü, istediğiniz sürede kullanabilirsiniz. Kiralama hizmetimizle cebinizden toplu para çıkışını önlüyor ve dilediğiniz cihazı aylık ödeme yaparak kullanmanızı sağlıyoruz. Bu sayede satın alım maliyetinden kurtulmuş oluyorsunuz.

  Peki teknobonus.com’dan nasıl kiralama yapabilirsiniz?

  Teknobonus.com’dan kiralama yapmak çok kolay! Sadece aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli.

  1. tekonobonus.com’a üye girişi yapılır.

                                                                          

  1. Kiralama yapılmak iste
  Devamını oku
 6. Kiralık Cep Telefonunda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

  Kiralık Cep Telefonunda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

  Cep telefonları her gün farklı modellerle sunuluyor. Özellikle yeni nesil teknoloji ile desteklenen telefon modelleri son dönemde oldukça fazladır. Yüksek döviz kurları ve değişen maliyetler nedeniyle, kiralık telefon ile telefon satın alım maliyetinden kurtulmak mümkün. Kiralama fiyatları, son zamanlarda popüler olan akıllı cep telefon modelleri için oldukça uygundur. Kiralama fiyatlarındaki uygunluk, döviz kurlarındaki artış sebebiyle telefon kiralama günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. Peki kiralık cep telefonu alırken nelere dikkat edilmeli? Sizin için bu yazımızda bu soruya cevap veriyoruz.

  1. Güvenlik Kontrolü

  Kiralık cep telefonu alırken öncelikle güvenlik kontrolü yapılmalıdır. E-Devlet üzerinden yapacağınız basit bir IMEI sorgulama ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Güvenlik açısından telefon faturasını merak etmek oldukça önemlidir. Faturasız telefonların çalınmas

  Devamını oku
 7. iPhone XR Tasarım ve Özellikleri

  iPhone XR Tasarım ve Özellikleri

  Her yıl Apple’ın piyasaya süreceği yeni telefon modelleri merakla beklenirken önceki modellere de ilgi azalmıyor. Daha sonra keşfedilen özellikler ya da yazılımla gelen yeni eklentilerle her zaman gündemdeki yerini koruyor. iPhone XR da bu telefonlar arasında yer alıyor. Piyasaya çok önce çıkmış olmasına rağmen uygun fiyatı ve diğer markaların amiral gemisi telefonlardan daha hızlı ve daha fazla özelliklere sahip olması nedeniyle hala ilgi çekmeye devam ediyor.

   

  • iPhone XR Tasarım
  • iPhone XR Dayanıklılık
  • iPhone XR Ekran Özellikleri
  • iPhone XR Ses Düzeyi
  • iPhone XR Kamera Özellikleri
  • iPhone XR Performans
  • iPhone XR Pil Ömrü

   

  iPhone XR Tasarım

  iPhone telefonların tasarımlarının monoton olduğu düşünülmektedir. Tasarım anlamında çok fazla radikal değişiklik yapılmıyor. Apple, iPhone XR telefonların tasarımlarında bazı değişiklikler sergiliyor. Altı farklı

  Devamını oku
 8. Apple Watch Series 7 Özellikleri

  Apple Watch Series 7 Özellikleri

  Apple Watch Series 7 Özellikleri

  Teknoloji alanında yaşanan gelişmelerle teknoloji firmalarının giyilebilir teknolojiye verdikleri önem artıyor ve her yeni çıkan cihazda kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyorlar. Giyilebilir teknolojik cihazlar dendiğinde ilk akla gelen akıllı saatler oluyor. Birçok marka yeni nesil ürünler çıkarmaya devam ediyor. Yeni nesil ürünlerde de gözler Apple’a çevriliyor. Akıllı saat konusunda da benzer durum söz konusu. Apple, ilk akıllı saatini 2015 yılında piyasaya sürüyor ve bu dönemde en çok satılan giyilebilir teknolojik cihaz oluyor. Apple Watch 3 serisi ile akıllı saatlerinde birçok şeyi değiştiriyor. Bu seride alüminyum, paslanmaz çelik ve seramik modelleri bulunuyor. Bu saatin önceki modelden %70 daha hızlı çipi mevcut ve depolama 16GB ‘a yükseltiliyor. Sonrasında çıkarılan her yeni nesil Apple Watch’a rakiplerinin çok üzerinde özellikler ekleyerek bu konuda liderliğini sürdürmeye devam ediyor. En son piyasaya sürdüğü Apple Watch Series

  Devamını oku
 9. Samsung Galaxy A73 Özellikleri

  Samsung Galaxy A73 Özellikleri

  Her kesime hitap etmeye çalışan Samsung, orta segment kullanıcılar için yeni ve gelişmiş modeller üretmeye devam ediyor. Orta segment modellerden biri olan Galaxy A73, işlemci hızıyla oldukça dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra piş ömrü ile de kullanıcıların uzun süre sorun yaşamadan cihazlarını kullanmalarını sağlıyor. Samsung Galaxy A73 modelini sizler için inceledik. Galaxy A73’ün tüm özelliklerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

  • Samsung Galaxy A73 Tasarım
  • Samsung Galaxy A73 Ekran Özellikleri
  • Samsung Galaxy A73 Genel Performansı
  • Samsung Galaxy A73 Kamera Özellikleri
  • Samsung Galaxy A73 Pil Ömrü

   

  Samsung Galaxy A73 Tasarım

  Galaxy A73, göze hoş gelen bir tasarıma sahiptir. Polikarbon malzemeden üretilen dış yüzeyi, elde birinci sınıf bir telefon gibi duruyor ve dokunduğunuzda bunu hissettiriyor. Farklı açılardan da güzel görünmesi ve çekici gelmesi için telefonun kenar

  Devamını oku
 10. Akıllı Saat Neler Yapar?

  Akıllı Saat Neler Yapar?

  Gelişen teknoloji ile akıllı cihazların her zaman yanımızda olmasını istiyoruz. Bu cihazları sadece günlük işlerinizi yapmak için değil, sağlığınızı izlemek ve sevdiklerinizle iletişim halinde kalmak için de kullanabilirsiniz. Son zamanlarda bu alandaki en büyük gelişme giyilebilir teknoloji alanında yaşandı. Giyilebilir cihazlar denilince akla ilk gelen akıllı saatler oluyor. Akıllı saatler sadece hayatımızı kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda gelişen tasarımları ile şıklığı artıran aksesuarlar haline geliyor. Akıllı saatler, normal kol saatlerinden daha çok tercih edilir hale geldi. Bu yazıda, akıllı saatlerin sizin için neler yapabileceğini araştırıyoruz.

  Akıllı Saat Nedir?

  Geliştirilmekte olan teknoloji, akıllı saatleri akıllı telefonlar kadar işlevsel hale getiriyor. En basit tanımıyla içinde bilgisayar bulunan yazılımlı kol saatidir.

  Akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde, akıllı saatinizle çok şey yapabilirsiniz. GPS fonksiyonu sayesinde konumunuzu

  Devamını oku
Yazı yükleyici

Bültene Üye Olun...
Yeniliklerimizden Haberdar Olun.

Özel kampanya ve indirimler anında cebinize gelsin!

Kiralık Ürün Talep Sepetim