marka garantili ikinci el

 1. Akıllı Saat Neler Yapar?

  Akıllı Saat Neler Yapar?

  Gelişen teknoloji ile akıllı cihazların her zaman yanımızda olmasını istiyoruz. Bu cihazları sadece günlük işlerinizi yapmak için değil, sağlığınızı izlemek ve sevdiklerinizle iletişim halinde kalmak için de kullanabilirsiniz. Son zamanlarda bu alandaki en büyük gelişme giyilebilir teknoloji alanında yaşandı. Giyilebilir cihazlar denilince akla ilk gelen akıllı saatler oluyor. Akıllı saatler sadece hayatımızı kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda gelişen tasarımları ile şıklığı artıran aksesuarlar haline geliyor. Akıllı saatler, normal kol saatlerinden daha çok tercih edilir hale geldi. Bu yazıda, akıllı saatlerin sizin için neler yapabileceğini araştırıyoruz.

  Akıllı Saat Nedir?

  Geliştirilmekte olan teknoloji, akıllı saatleri akıllı telefonlar kadar işlevsel hale getiriyor. En basit tanımıyla içinde bilgisayar bulunan yazılımlı kol saatidir.

  Akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde, akıllı saatinizle çok şey yapabilirsiniz. GPS fonksiyonu sayesinde konumunuzu

  Devamını oku
 2. Marka Garantili İkinci El Nedir?

  Marka Garantili İkinci El Nedir?

  Piyasada teknolojik ürün çeşitliliği tüketiciyi yeni ürün alımına yönlendirmektedir. Son dönemdeki kur fiyatlarındaki artış ve zor ekonomik durumlardan dolayı, ikinci el teknolojik ürünlerin popülerliğini artırmaktadır. İkinci el teknolojik ürünlere yönelen tüketiciler uygun ve kaliteli ürün araştırması yapmaktadır. Bu araştırmalar sonucunda Marka Garantili İkinci El teknolojik ürünlerle de karşılaşmaları mümkün. Peki Marka Garantili İkinci El Nedir?

   

  İkinci El Nedir?

  İkinci el ürünler; farklı nedenlerden dolayı sıfır ambalajından çıkarılan daha sonra yazılımsal, teknik ve kozmetik kontrolleri yapıldıktan sonra satışa tekrar sunulan ürünlerdir. İkinci el ürünler, satıcı firmalar tarafından oluşabilecek problemlere karşı test edilir ve kullanılabilir durumda satışa sunulur. Kişisel ürünlerde önceki kullanıcıya ait bilgiler kalıcı olarak silinir ve ürün fabrika ayarlarına getirilir. İkinci el ürünler, genellikle satıcı firma tarafından 1 yıl garanti kapsamın

  Devamını oku

Bültene Üye Olun...
Yeniliklerimizden Haberdar Olun.

Özel kampanya ve indirimler anında cebinize gelsin!

Kiralık Ürün Talep Sepetim