kulaklık

 1. Kulaklık Seçme Rehberi

  Kulaklık Seçme Rehberi

  İş yerinde, evde, ders çalışırken, araba kullanırken, kısacası hayatınızın her anında kulaklıklardan faydalanabilirsiniz. Bu anlamda, kulaklık alırken dikkat etmeniz gereken bazı etkenler vardır. Öncelikle, kulaklığı hangi amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Böylece, yalnızca amacınıza uygun modelleri inceleyebilirsiniz.

  Kulaklığı oyun oynarken kullanmak için alıyorsanız, oyundan aldığınız keyfi arttırmak için ürünün birtakım özelliklere sahip olmasını isteyebilirsiniz. Kablolu bir model tercih ederseniz, kablosunun yeterince uzun olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede daha konforlu bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Kulaklık jaklarında ise, diğer metallerden daha iyi iletim sağladıkları için, altın kaplamalı olanlarını tercih etmelisiniz.

  Altın kaplamalı olan jak uçları, daha kaliteli ses aktarımı sunar ve diğerlerine göre daha uzun ömürlüdür. Böylece, oyundaki sesleri ve konu

  Devamını oku
 2. Spor Yaparken Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Kulaklıklar

  Spor Yaparken Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Kulaklıklar

  Günlük hayatımızı sürdürürken, iş yerinde, yolda, spor yaparken en çok kullandığımız aksesuarımız kuşkusuz kulaklıklarımız. Özellikle spor yaparken motivasyonumuzu yükseltmek için müzik dinlemeyi tercih ederiz. Peki spor yaparken rahat hareket edebilmek için hangi kulaklığı tercih etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Spor yaparken rahatlıkla kullanabileceğiniz kulaklıkları sizin için aşağıdaki yazımızda derledik.

  • Jabra Elite Sport
  • Beats Powerbeats Pro
  • Jabra Elite Active 75t
  • Jbl Endurance Dive
  • Anker Soundcore Liberty Air 2
  • Marshall Minor 2 BT

  Jabra Elite Sport BT Kulaklık

  Kablosuz özelliği sayesinde spor yaparken rahatlıkla müzik dinleyebilir ve aramalara cevap verebilirsiniz. Nem korumuşuna sahip olması sayesinde terlemenizden çok etkilenmeyecektir. 15 saatlik pil ömrüne sahiptir. İstersen 9 saat boyunca kesintisiz telefon görüşmesi yapabilir ya da 4 saat boyunca kesintisiz müzik dinl

  Devamını oku

Bültene Üye Olun...
Yeniliklerimizden Haberdar Olun.

Özel kampanya ve indirimler anında cebinize gelsin!

Kiralık Ürün Talep Sepetim