Aylık Arşivler: Ağustos 2022

 1. Akıllı Saat Neler Yapar?

  Akıllı Saat Neler Yapar?

  Gelişen teknoloji ile akıllı cihazların her zaman yanımızda olmasını istiyoruz. Bu cihazları sadece günlük işlerinizi yapmak için değil, sağlığınızı izlemek ve sevdiklerinizle iletişim halinde kalmak için de kullanabilirsiniz. Son zamanlarda bu alandaki en büyük gelişme giyilebilir teknoloji alanında yaşandı. Giyilebilir cihazlar denilince akla ilk gelen akıllı saatler oluyor. Akıllı saatler sadece hayatımızı kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda gelişen tasarımları ile şıklığı artıran aksesuarlar haline geliyor. Akıllı saatler, normal kol saatlerinden daha çok tercih edilir hale geldi. Bu yazıda, akıllı saatlerin sizin için neler yapabileceğini araştırıyoruz.

  Akıllı Saat Nedir?

  Geliştirilmekte olan teknoloji, akıllı saatleri akıllı telefonlar kadar işlevsel hale getiriyor. En basit tanımıyla içinde bilgisayar bulunan yazılımlı kol saatidir.

  Akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde, akıllı saatinizle çok şey yapabilirsiniz. GPS fonksiyonu sayesinde konumunuzu

  Devamını oku
 2. Kulaklık Seçme Rehberi

  Kulaklık Seçme Rehberi

  İş yerinde, evde, ders çalışırken, araba kullanırken, kısacası hayatınızın her anında kulaklıklardan faydalanabilirsiniz. Bu anlamda, kulaklık alırken dikkat etmeniz gereken bazı etkenler vardır. Öncelikle, kulaklığı hangi amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Böylece, yalnızca amacınıza uygun modelleri inceleyebilirsiniz.

  Kulaklığı oyun oynarken kullanmak için alıyorsanız, oyundan aldığınız keyfi arttırmak için ürünün birtakım özelliklere sahip olmasını isteyebilirsiniz. Kablolu bir model tercih ederseniz, kablosunun yeterince uzun olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede daha konforlu bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Kulaklık jaklarında ise, diğer metallerden daha iyi iletim sağladıkları için, altın kaplamalı olanlarını tercih etmelisiniz.

  Altın kaplamalı olan jak uçları, daha kaliteli ses aktarımı sunar ve diğerlerine göre daha uzun ömürlüdür. Böylece, oyundaki sesleri ve konu

  Devamını oku
 3. İkinci El Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

  İkinci El Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

  Günümüz piyasa koşulları göz önünde bulundurulduğunda sıfır bilgisayar fiyatlarının da artması nedeniyle birçok kullanıcı ikinci el bilgisayar alma yoluna gitmiştir. İkinci el bilgisayarların tek pozitif yanları fiyatlarının müsait olmasıdır. Bu sebeple en uygun fiyatlı bilgisayarı ararken de muhakkak işimize yarayacak olan bilgisayarı almanız gerekmektedir. İkinci el dahi olsa da alacak olduğumuz bilgisayarın durumu, özellikleri önemlidir. Hatta marka garantili veya garantisi devam eden ikinci el bilgisayarları tercih etmeye çalışalım. Bilgisayar alırken bakmamız gerek noktalar ayrıntılı bir biçimde yazımızda mevcuttur.

  Marka garantili ikinci el bilgisayarlar için tıklayınız.

  Peki ikinci el bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz;

   

  1. Kasa Temizliği

   

  İkinci el bilgisayar alırken laptop

  Devamını oku
 4. Samsung Galaxy S22 Özellikleri

  Samsung Galaxy S22 Özellikleri

  Üst düzey özelliklere sahip ve iyi bir telefon arayanlar için Samsung Galaxy S22 piyasadaki yerini almış durumda. Samsung markasının son serinden Galaxy S22’yi sizleri için inceledik. Galaxy S22’nin tüm özelliklerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

   

  • Samsung Galaxy S22 Tasarım
  • Samsung Galaxy S22 Ekran Özellikleri
  • Samsung Galaxy S22 Genel Performansı
  • Samsung Galaxy S22 Kamera Özellikleri
  • Samsung Galaxy S22 Pil Ömrü

   

  Samsung Galaxy S22 Tasarım

  Samsung, Galaxy S21 ile denediği polikarbon sırt yapısını Galaxy S22’de geliştiriyor. Ortadan geçen alimünyum bant ve Gorilla Glass Victus Plus kullanılarak yapılmış olan cam sırt ile yükseltme gerçekleştiriyor. Bu geliştirme ile dayanıklılık artmış olsa da sert çarpma ya da darbe sonucunda istenmeyecek sonuçlarla karşılaşılabiliyor. Bu sebeple telefonunuzu kullanırken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

  Galaxy S22’de kulla

  Devamını oku

Bültene Üye Olun...
Yeniliklerimizden Haberdar Olun.

Özel kampanya ve indirimler anında cebinize gelsin!

Kiralık Ürün Talep Sepetim